Dla turystów


BOGUMIŁA POGRZEBA

ul. Bałtycka 11, Osieki 76-003 Sucha Koszalińska

Gmina Sianów

94 318 58 85
bogumila.pogrzeba@gmx.de
https://supernoclegi.com.pl/nocleg-42416-sucha-koszalinska-gospodarstwo-agroturystyczne-bogumila-pogrzeba

Posesja położona w bezpośrednim sąsiedztwie jez. Jamno. Duża działka siedliskowa o powierzchni 4100m2. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, piaskownica, boisko do siatkówki, piłki nożnej i badmintona. Dla dorosłych miejsce na ognisko oraz grill (stały i przenośny). Ponadto posesja ogrodzona jest żywopłotami, gdzie w ciszy można spędzić czas.

Duże pokoje z łazienką, wyposażone w wygodne meble do spania. Kwatery mają do dyspozycji piękną kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz pomieszczeniem do spożywania posiłków, rozmów i integracji. Używanie rowerów w cenie pobytu. Indywidualne, oddzielne wejście do pokoi.

We wsi znajduje się zabytkowy kościół. Ponadto park z kilkuletnimi okazami drzew oraz dworkiem, a nim hotel, kawiarnia i jadłodajnia. Wioska dysponuje 3 sklepami spożywczymi. Na terenie posesji posadzone są ciekawe okazy drzew iglastych, owocowych oraz różne żywopłoty. Parking wewnątrz posesji, zamknięty dla nieproszonych gości. Do morza w linii prostej jest 900m,a drogą 3km do pięknej plaży w Łazach. Goście mile widziani cały rok.