• POWIAT KOSZALIŃSKI
    INFORMACJE O TWOIM POWIECIE

Aktualności


Poznaliśmy laureatów konkursu „Wakacje w Powiecie Koszalińskim”

19.10.2017 | Dodał: joanna.lipska@powiat.koszalin.pl

Rozstrzygnięty został konkurs Gazety Ziemskiej pod hasłem „Wakacje w Powiecie Koszalińskim”. Organizatorzy zakładali pierwotnie podział nagród w dwóch kategoriach: słownej i obrazkowej.

Jednak po zapoznaniu się z nadesłanymi pracami, komisja konkursowa postanowiła wyodrębnić w grupie obrazów dwie podkategorie: prace plastyczne i fotografię.

W kategorii słownej laureatem został Zygmunt Królak z Witolubia, który nadesłał na konkurs zestaw 3 wierszy promujących walory turystyczno-krajoznawcze ziemi koszalińskiej. Opublikujemy je w październikowym wydaniu Gazety Ziemskiej.

Wśród autorów prac plastycznych najwyżej oceniono Jagodę Kliś oraz Kamila Romanika - oboje to uczniowie Szkoły Podstawowej w Bobolicach. Trzecie miejsce przyznano Wiktorii Oleksy (7 lat), uczennicy klasy I SP nr 7 z Koszalina. Nagrody za fotografie trafiły do dorosłych uczestników: Aleksandry Gilis i Marka Jóźkowa z Koszalina.

Wyróżnione zdjęcia i malunki prezentowane są w sali posiedzeń (409) Starostwa Powiatowego w Koszalinie na IV piętrze. Niektóre z nich będą także publikowane na łamach Gazety Ziemskiej. Laureatom serdecznie gratulujemy.